KURUMSAL

Image

St Grup

Global dünyada her geçen gün yenilenen günlük yaşam standartlarına öncü yaklaşımlar sunan St Grup temellerini 1985 yılında İpsan İplik firmasının kurulması ile sağlamıştır. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek birbirinden farklı 5 sektörde yatırımları bulunan St Grup "Hep birlikte, en iyiye" felsefesi ile sektöründe lider markaları tüketicilerle buluşturmaktan gurur duyar.

Tekstil, ambalaj, gıda, ulaşım ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet gösteren St Grup, yönetim ve sevkiyat organizasyonlarını Denizli Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan 41000 metrekare alana kurulu fabrika binasında sağlamaktadır. Kurulduğu günden bugüne Türkiye'de yenilikte öncü firmalar arasında yer alan St Grup, sahip olduğu geniş hizmet bilgi ve işbirliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir.

St Grup her geçen gün yeniliğe ve yeni yatırımlara açık olma vizyonuyla, ülke ekonomisine ve toplum yaşamına faydalı olacağına inandığı işbirliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

Bu siteyi kullanarak, sitede çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Çerezleri sadece trafiği analiz etmek için kullanırız.    Daha Fazla Bilgi   |   Kabul Et ve Gizle